Barvení Freelimix KYO

modelkyColor modelkyamplify modelkySleek modelkycurl
Představujeme vám novou barvu Kyo
přímo z italských laboratoří FREELIMIX!
KYO – je značka, je to naše součást, trumf, který nám pomůže se vyrovnat s trhem v nastávajícím vývoji.
AMONIAK - čpavek
PPD - v nejčastější metodě se nechává působit s amoniakem ( kožní kontaktní alergen)
SLS -sodiumlaurylsulfát - sodná sůl
SLES - laurylethersulfát sodný – pěnidlo
Nic z těchto uvedených naše barvení neobsahuje!
Vracíme se ke slovu kouzelná, co je na ni tak zvláštního, bezkonkurenčního a zcela neuvěřitelného?

 

KYO – má 50 krásných odstínů, ale barva KYO během barvicího procesu, nejen že vlas barví, ale i během barvení vlas chrání a vyživuje a to jeto nejvíc, co barvení může vlasů i vlasové pokožce dopřát. Na českém trhu nemá toto složení konkurenci. Je to permanentní barva bez amoniaku a PPD a jiných alergizujících složek a přesto dokáže nádherně a tak odlehčeně probarvit každý vlas a perfektně kryje šedivé vlasy.

KYO klade důraz na vytvoření produktů, které respektují vlasy, vlasovou pokožku a zdraví celkově. Produkty bohaté na aktivní složky s vysokou kvalitou a bez škodlivých látek. Produkty vytvořené nejnovějšími ingrediencemi na trhu a s nejvyšší efektivitou.

KYO je nová generace barevného ošetření. Je to excelentní barva. Díky výjimečným vlastnostem mořského kolagenu a keratinu a hlavně díky absenci alergenů a AMONIAKU a PPD. Barví, chrání, vyživuje a obnovuje a to vše v jednom kroku. Je vytvořena tak, aby chránila před poškozením vlasů, alergiemi, štípáním nebo zarudnutím. Je to barva, která vyhovuje nejen citlivým pokožkám hlavy. Použití vysoké kvality a certifikovaných čistých materiálů zaručuje perfektní barevné výsledky. Je to barva, která respektuje strukturu a vlasové vlákno. Kombinace KERATINU a MOŘSKÉHO KOLAGENU chrání, hydratuje a obnovuje vlas.

kyo1

 

Main Menu

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /DISK2/WWW/kadernictvi-ladvi.cz/www/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99