Brazilský keratin

 

Brazilský keratin

GLOBAL KERATIN - JAK TO FUNGUJE:

Hloubkové ozdravení poškozených a namáhaných vlasů brazilským Global keratinem. Molekuly keratinu se zažehlí dovnitř do struktury vlasu a tím dochází k jeho obnovení a ozdravení, které je viditelné hned po aplikaci.

Je to revoluční nechemické ošetření, čistě přírodním produktem, který léčí, vyhlazuje, ale zároveň i částečně narovnává vaše poškozené vlasy. Děje se to díky keratinu, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento protein při zažehlování vyplní dutá místa hluboko uvnitř vlasů, tím dojde k  zacelení, čímž obnoví vitalitu a zpevní jejich vnější i vnitřní strukturu. Primárně je tato kúra narovnává, což ocení zejména majitelky nepoddajných vlnitých či krepatých vlasů, které po kúře dostanou přirozenou pružnost a lesk. Po aplikaci se zkrátí doba potřebná k úpravě účesu, vlasy se snáze foukají, v některých případech stačí vlasy umýt a jít. Již není třeba každodenní dožehlování.

 obr.vlas

 Pro koho je ošetření určeno.

Je určen těm, kteří mají vlasy ošetřené chemickými přípravky jako je barvení, melírování či trvalá, po chemickém narovnávání vlasů, po kterém dochází k třepení konečků, lámání a častějšímu vypadávání. Vlasy suché, zplihlé, bez lesku. Lze použít také na prodloužené vlasy pro dodání vitality a pružnosti.

Vlasy ošetřené tímto přípravkem jsou odolnější proti slunci, mořské soli, povětrnostním vlivům i chlorované vodě v bazénech.

Doba trvanlivosti tohoto ošetření se samozřejmě odvíjí od frekvence mytí vlasů. Kúra není voděodolná, přímo úměrně četnosti mytí a použitého šamponu se tato doba zkracuje.

Global keratin je přírodní kúra, proto je výsledek v závislosti na kvalitě, délce nebo kudrnatosti jiný.

Toto ošetření není určeno pro těhotné, kojící matky a děti do 12 let.