OLAPLEX

 

 

olap  olaplex-odbarvovani-bez-poskozeni-330x2201  olaplex_1 


 

 

 

OLAPLEX a k čemu se používá?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Vlasy můžeme barvit tak, aniž byste je nějak ničili a jejich kvalita je po barvení v podstatě lepší, než před samotným barvením. Možnost použití v salonu, jako samostatná rekonstrukce poničených vlasů s okamžitým výsledkem.

 

 Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím. 


Co můžete od Olaplexu očekávat?

Je k dostání pouze ve vybraných kadeřnických salonech. Možnost přimíchat Olaplex do barvy, melíru.

 Zaručuje, že nebudete mít vlasy zničené a vysušené. Vaše vlasy budou silnější, zdravější a barva vydrží déle. 

  Nejedná se o kondicionér ani masku,  Olaplex  proniká do vlasů zevnitř !!!!!!!

Kadeřník-ce jednoduše přidá přesné množství Olaplex  Bond Multiplier č. 1 do zesvětlovače nebo barvy. Po opláchnutí barvy následně použije OlaplexTM Bond Perfector č. 2 po dobu nejméně 5 minut, opláchne a nanese klasický šampon a kondicionér. Vy si domů také můžete odneset přípravek Olaplex Hair Perfector č. 3 pro domácí použití. Používá se jednou týdně k dalšímu posílení vlasů. Je to opravdu jednoduché, bezpečné a netoxické.


 OPLAPLEX na domácí použití.

Olaplex Take Home Hair Perfector N.3 zachová sílu, strukturu, integritu, hebkost a lest vlasů. Použití jednou týdně k dalšímu posílení vlasů. Balení vystačí cca na 8 týdnů.