Kosmetika

  

Kosmetické ošetření pleti

 • Stav a vizáž vaší pokožky je jednou z nejdůležitějších součástí vašeho celkového vzhledu.
 • Správné čištění pleti a používání vhodné kosmetiky má zásadní vliv na povrchovou vrstvu pokožky, epidermis.
 • Klíčem k dosažení uspokojivých výsledků je pravidelná kosmetická péče, která vyhovuje Vašemu typu pleti a životnímu stylu.
 • Vyhradit si hodinu jen pro sebe je jedním z životních potěšení a profesionální péče v kosmetickém salónu je tak uklidňující, že Váš obličej po jejím absolvování vypadá vždy lépe.

 

Depilace teplým voskem

 • Je nejúčinnější a nejznámější metoda odstraňování chloupků na světě.
 • Při depilaci voskem dochází k odstranění chloupku i s kořínkem, díky čemuž se chloupků zbavíte na delší dobu než při klasickém holení žiletkou.
 • Po depilaci Vám hladká pokožka vydrží 3-4 týdny.
 • Při opakované aplikaci částečně ochabují chloupky a tím dochází k prodloužení doby opětovné depilace.

 

Líčení

 • Denní: základem je vždy lehký, jemný a decentní make-up, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti také funkci ochranou. Především v zimním období, je používání make-upu velmi důležité, neboť chrání pleť před mrazem, větrem a chladem. Denní líčení má za úkol podtrhnout přirozenou krásu
 • Večerní, plesové: liší se od denního líčení tím, že je oproti němu velmi výraznější – výrazné oči, dokonalý meke-up, jemné rty anebo decentní nalíčené oči s výraznými rty
 • Svatební: líčení na svatbu je nejlepší přenechat odborníkovi. Svatební líčení by mělo být výraznější než běžné denní líčení, ne však jako líčení večerní , navíc musí vydržet celý den a pokud možno co nejvíce odolávat všem vlivům jako například horké počasí, vítr, slzy apod.

 

Léčba akné

 
 • Akné se projevuje pupínky, zanícenými póry, nadměrnou produkcí mazu a šupinatění kůže. Léčba akné je dlouhodobou záležitostí, byla - li zjištěna nejtěžší forma akné - akné vulgaris, může léčba trvat až několik let, léčba mírnějších forem akné se pohybuje v řádech měsíců.
  První krok léčby je diagnostika pleti a rozsah onemocnění - akné se může vyskytovat na všech částech těla, nejčastěji na obličeji a na zádech, občas postihuje hrudník a ramena. Diagnostiku pleti provádí naše kosmetička během prvního sezení.
  Druhým krokem je stanovení léčebného plánu. Součástí rozvrhu je změna životosprávy: doporučíme Vám potraviny vhodné ke stravování během léčby, rovněž získáte seznam doplňků stravy. Proti akné pomáhá bojovat zinek, hořčík, vápník a celá plejáda vitamínů B v přírodní formě. Samozřejmostí jsou pravidelné návštěvy kosmetičky.
  Třetím krokem je vnější ošetření pokožky. Kosmetička během pravidelných sezení čistí pleť do hloubky, odstraňuje odumřelé vrstvy pokožky, aplikuje klidnící a tišící látky.
  Léčba akné chce čas a trpělivost. Chvíli se bude stav pleti zhoršovat - jedná se o přirozený přirozený proces detoxikace. Pijte více čisté vody, dopřávejte si syrovou zeleninu a celozrnné pečivo. Po pár dnech se pokožka vyčistí, jako lusknutím prstů se začne uzdravovat a hojit.
   

Kosmetické ošetření aknetické pleti

 
 • Aknetická, též aknózní, pleť je podrážděná a citlivá. Pravidelně o ni pečujte - dvakrát denně omývejte pleť šetrným mýdlem pro citlivou pleť, dezinfikujte vřídky a rány, aby se infekce neroznesla do dalších míst pleti. Následně hydratujte kvalitním krémem. Potřebujete poradit správné přípravky pro čištění a výživu pleti? Obraťte se na nás!
  Léčba aknózní pokožky se neobejde bez návštěv kosmetičky. Zkušená kosmetička nejprve pleť nahřeje - otevře póry a připraví pokožku na čištění. Samotné čištění je dvoufázové. V první fázi dochází k odstraňování zrohovatělých šupinek kůže peelingem a ovocnými AHA kyselinami. V druhé fázi je pleť čištěna do hloubky.
  Po čištění pokožky kosmetička nanáší výživná séra a hojivé krémy. Ošetření kosmetičkou je bezbolestné, avšak některá ložiska akné mohou při odstraňování lehce tlačit. Po hloubkovém čištění je pleť zarudlá, což je přirozená reakce zvýšeného lokálního prokrvení. Zarudnutí samo do několika hodin zcela vymizí.
   

Vrásky

 • Vrásky jsou přirozeným projevem metabolického stárnutí kůže. Napětí podkožních svalů povoluje, vznikají kožní rýhy a vrásky. I přes všechna tvrzení reklam se vrásky nedají úplně odstranit. Jsou přirozenou součástí struktury pokožky a obličej by bez nich nebyl dokonalým. Vrásky můžete zmírnit, rozjasnit svůj pohled a cítit se znovu krásně.
   

Proč vznikají vrásky?

 
 • Pokožka je protkána vlákny elastinu a kolagenu, díky kterým si udržuje přirozenou pružnost a napětí. Časem elastin a kolagen pokožku opouští, navíc mimická námaha protahuje svrchní pokožku. Stárnoucí pokožka nejprve vytváří mikrodermální vrásky, ty jsou běžným pohledem prakticky neviditelné. Později dochází k vytváření prvních vrásek kolem očí a rtů.

Jak předcházet vráskám?

 
 • Jako vždy je jednodušší vráskám předcházet, než se jich zbavovat. Naše kosmetické studio provádí preventivní masáž obličeje, zejména pak masáž očního okolí a míst s výskytem mimických vrásek. Podkožní svaly jsou masážemi posilovány, zvýšené prokrvení tkáně odvádí toxiny pryč. Oční okolí zůstává déle pružné a hladké, vznik mimických vrásek je při pravidelných masážích oddálen i o desítky let. Součástí správné protivráskové péče je soustavná péče o pokožku - jen čistá a udržovaná pleť odolává zubu času.

Jak bojovat proti vzniklým vráskám?

 
 • Již vzniklé vrásky lze odstranit estetickou chirurgií, vpichy botulotoxinu do podkoží, vpravování výplní injekcemi, mikromasážemi, aktivací kolagenových a elastinových vláken, výživou a čištěním pleti.
  V našem studiu razíme boj proti vráskám neinvazivními metodami. Zdokonalujeme techniky masáže očního okolí, kterou doporučujeme všem zákazníkům kosmetického studia ve věku nad dvacet let.

Kosmetické procedury

 • Do své nabídky kosmetických procedur jsme zahrnuli čistící, pěstící a regenerační kosmetické procedury. Věříme, že tak naplníme potřeby všech našich přátel a příznivců.
  Čistící kosmetické procedury
  Čistící kosmetické procedury zbavují pokožku odpadu metabolických procesů, zbytků odumřelé pokožky, komedomů - černých teček, a projevů akné. Pleť je po čištění svěží, tonizovaná a hebká na dotek.K čištění přistupujeme opatrně, však pokožka na obličeji je nejkřehčí a nejtenčí.
  Pěstící kosmetické procedury
  Kosmetické pěstící procedury jsou stále více oblíbené - navracejí pokožce hydrataci, napnutí kontur a v určitém věku pomáhají proti vráskám. Pěstící kosmetika je nenásilná - z kosmetického lehátka odcházíte odpočatí a krásní. Je při ní využíváno jemných pohybů, přírodních kosmetických produktů a především zkušeností našich kosmetiček.

Kosmetika pro muže

 •  I muži jsou zákazníky našeho kosmetického oddělení. Sice ne v takové míře, jako v zahraničí, ovšem i u nás je znát tendence, že muži o sebe více dbají v každém věku. Mají zájem především o čištění pleti, regenerační techniky proti drobným mimickým vráskám a o úpravu chloupků v obličeji.