Indická masáž hlavy (antistresová)

imh Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik se uvolní oblast šíje, ramen a hlavy a navodí pocit zdraví, klidu a psychické pohody.

Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci. Jedná se o jemné, léčivé ošetření nejen hlavy, ale i krku, ramen a horní části paží, zahrnuje i lehkou masáž obličeje. Bez použití olejů se tato masáž provádí v sedě přes oděv, za doprovodu příjemné relaxační hudby. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Indická masáž hlavy je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Je mimořádně vhodná při zvýšené psychické zátěži, opakovaných bolestech hlavy a nespavosti. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.