Masáž svíčkou

Masáž svíčkou je luxusní masážní a relaxační metodou, která se dostává do popředí v nabídce mnoha wellness center a beauty salonů. Je stále častěji vyhledávána klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek. Harmonizující masáž rozehřátým vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění.
Masáž obsahuje sled vybraných hmatů a technik, optimálně sestavených tak, aby bylo dosaženo hlubokého relaxačního efektu na úrovni psychické i tělesné. Odplavuje toxiny, uvolňuje energetické blokády a ztuhlé svaly, pomáhá při kloubních problémech, upravuje tok lymfy, má výrazný vliv na psychiku – přináší pocit vnitřní pohody, spokojenosti a naplnění. Je vhodná také pro alergiky, lidi s atopickým ekzémem a psoriázou (lupénkou), snižuje hyperaktivitu (vhodná pro děti). Hydratuje a zjemňuje pokožku, dodává minerály.

Masáž svíčkou je koncipována na 60-90 min. včetně zábalu fólií. Rozehřátý vonný olej svíčky prohlubuje pocit pohody a dokonalého relaxačního zážitku. Hodí se pro všechny dny a měsíce v roce, je velmi oblíbená od podzimu do jara, ale překvapivě příjemná je i v letních měsících.